Powered by Smartsupp

IT PŘEDMĚTY

IT předměty jako příslušenství pro každodenní potřebu nejen v kanceláří. Dříve oblíbené USB disky, nahrazují módní power banky různých tvarů a z různých materiálů, stylusová pera, bluetooth sluchátka, počítačové myši, MP3 přehrávače, adaptéry všeho druhu a nebo třeba jen podložky pod myš.

Níže naleznete několik tipů na nejprodávanější zboží.

IT předměty v dekoru bambusu umíme nabídnout i včetně LED podsvícení, které je velmi efektní a dodá předmětu punc originality. Tyto dřevěné dekory se dají značit laserovou gravírkou již od malých sérií, protože tato technologie nevyžaduje žádnou složitou přípravu tisku. Stejně tak dobře je lze i potisknout logem.

Zde naleznete celou nabídku IT předmětů s podsvícením.


Podložky pod myš jako velmi efektivní prostředek propagace? Ano, nenásilnou formou nechte na očích klientovi celý den propagovaný produkt nebo službu. Nabízíme mnoho tvarů podložek, s gelovým nebo silikonovým polštářkem, který uleví zápěstí. S plně barevným sublimačním tiskem je výroba dostupná obvykle od 50ks. Na dotaz nabízíme i vlastní tvar podložky.

Zde naleznete celou nabídku podložek


Bluetooth bezdrátové reproduktory jsou kompatibilní se zařízeními, která podporují bluetooth (iPhone, smartphone, mobil, tablet, iPad, PC, apod.). Umožňují nám na dálku přehrávat hudbu z těchto zařízení, většina modelů pak přijímat hovory a telefonovat, nebo posouvat na další / předchozí skladbu.

Zde naleznete kompletní nabídku reproduktorů


Není to pořád ono? Kompletní nabídku IT předmětů naleznete zde.

Pokud máte zájem o IT předmět, pošlete nám svoji poptávku zahrnující počet kusů, popřípadě barvu. Pro urychlení zpracování kalkulace nám můžete přiložit tisková data ve vektorovém formátu, ideálně v rozlišení 300dpi. Grafický náhled pošleme zdarma!