Powered by Smartsupp

Zakázková výroba a velkoformátový tisk

Ne každému klientovi se podaří najít vhodný propagační předmět v široké nabídce katalogového artiklu.

Zakázková výroba Vám nabízí kreativní řešení Vaší propagace tím, že svým klientům nabídnete originální reklamní předmět, který nebude mít nikdo jiný. Zakázková výroba nabízí nepřeberné množství barev tvarů apod., v dnešní době můžete realizovat v podstatě veškeré Vaše představy. Zakázková výroba je čím dál tím častěji poptávaná a proto se neustále snažíme naši nabídku zakázkového zboží rozšiřovat.

Velkoformátový tisk nabízíme do šíře 137cm včetně laminace, která zajistí dlouho životnost samolepky v exteriéru. Ať se jedná o samolepící etikety, polepy výloh, bannery nebo potisk triček, víme jak na to.Samolepky zajišťujeme od grafického návrhu až po realizaci. Navrhneme design, doporučíme vhodný materiál na tisk dle cílové aplikace, vytiskneme, vyřežeme a v případě, že je vyžadováno, opatříme laminací pro UV ochranu. Samolepky dodáváme buď na archu nebo rozřezané na jednotlivé kusy.

Ceník velkoformátového tisku bude brzo přidán...........

Pokud máte zájem o zakázkovou výrobu nebo velkoformátový tisk, pošlete nám svoji poptávku a my se Vám ozveme. 

V případě tisku žádáme o bližší specifikaci, množství, kde bude reklama umístěna atd. Máte-li tisková data ve vektorovém formátu, můžete je přiložit k poptávce.

V případě zpracování textilu používáme odzkoušené reklamní značky, bohužel netiskneme na dodaný textil od zákazníka.