Powered by Smartsupp

Níže naleznete přehled našich nejprodávanějších tašek, ať se jedná o netkanou textilii nebo papír, vše lze potisknout digitálem nebo sítotiskem. V případě zájmu o kalkulaci potisku nám pošlete zprávu. Bohužel kvůli různorodosti potisků a množství, nejsme schopni nastavit jednotnou cenu za potisk. Vše se odvíjí od konkrétní poptávky. Dostupnost výroby obvykle mezi 3-4 týdny.


VZORNÍK PRO TAŠKY Z NETKANÉ TEXTILIE


Nabízíme komplet výrobu tašek na zakázku, tzn. můžete si zvolit velikost tašky, celobarevný potisk, laminaci, různě velká držadla apod. Níže pro inspiraci několik ukázek. Máme co nabídnout. Vše vyrobeno z obnovitelných zdrojů!

Obecně platí, že tašky z netkaných textilií jsou velmi pevné a mají vysokou nosnost. Vyrábí se z materiálu na bázi polypropylenu, který je velmi odolný. Logo nebo grafika na ni skvěle vynikne a navíc se taška z netkané textilie dá jednoduše složit a nezabírá místo.


NABÍDKA TAŠEK BUDE BRZO DOPLNĚNA....

Pokud máte zájem o některou z nabízených tašek, pošlete nám svoji poptávku zahrnující počet kusů, popřípadě barvu. Pro urychlení zpracování kalkulace nám můžete přiložit tisková data ve vektorovém formátu, ideálně v rozlišení 300dpi. Grafický náhled zašleme zdarma!